SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Hakkımızda

      “Güllük Pet”, 1997 yılında Antalya’da perakende olarak  19 m2 mağazasında hizmet hayatına başlamıştır. Ülkemizde her geçen gün daha da büyüyen evcil hayvan gıda ve aksesuar sektöründe, evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile 2011 yılında 3 şubeye ve 2300 m2 kapalı alana sahip toptan deposuyla ağını genişletmiştir .  Antalya merkez ve ilçeleri, Isparta, Burdur, Denizli ve Muğla olmak üzere birçok  ilde bayilik ağını genişletmiştir.

      DAISY adı altında markalaşarak, yerli üretime yönelmiştir. Kedi ve köpek yiyecekleri grubunda DAISY BASIC ve DAISY  PREMIUM markaları ile yaş gruplarına göre farklı içeriklerde özel KURU MAMA ve KONSERVE mamalar tüketiciye ulaşmaktadır. Yine DAISY markası ile evcil hayvanların oyun, bakım ve yatak ürünlerinden oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir.  ROSE markası ile de balık türleri ve kaplumbağalar için ayrıca yem çeşitliliğine sahiptir.

     Amacımız Türkiye genelinde bir çok bayiliklerle birlikte, özel ve saygın bir pet shop satış ağı oluşturmaktır. Her ürünün en kalitelisi, en tazesi ve müşteriler tarafından birçok arzu, dilek ışığında yenilenmiş ürün skalası, sokak hayvanlarına kendini adayanlara özel ürünleri ve daha birçok farklı ürünüyle  “Güllük Pet”  olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarın kalitesini belirlemek hedeflerimizdendir.

    "İşletmemiz  sokak hayvanlarını gözetmek için ticari bütçesinden pay ayıran bir firmadır."

 

 

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et